Mūzikas izplatīāji izvelk lielo lielgabalu

Pirmkārt Pirātu Līča veidotājiem tā arī tiesā neko ievērības cienīgu nav izdevies piešūt un cerams nākamo pirmdien viņus atzīs par nevainīgiem.

Bet pa tam laikam Starptautiskā mūzikas ierakstu federācija(IFPI) ir ķērušies pie pēdējā salmiņa un izvilkuši lielo lielgabalu – brutāli piespiež Interneta provaiderus bloķēt jebkuras viņuprāt kaitīgās tīmekļa adreses, pretējā gadījumā draudot ar nopietniem tiesu darbiem.

Par iesildīšanās vietu ir izvēlēta Īrija, tur uz ceļiem ir nospiests valsts lielākais provaideris  ir Eircom , kas sastāda apmēŗam 40% tirgus daļu. Pārējiem ir izteikts 7 dienu ultimāts, vai tiks sākti tiesu darbi.

Es skatos uz šo kā uz pēdējo izmisuma soli, ko var veikt pirms pilnīgas kapitulācijas. Jo praktiski tā ir tieša cenzūra, kas praktiski visur ir aizliegta konstitūcijā.

Advertisements

2 thoughts on “Mūzikas izplatīāji izvelk lielo lielgabalu

  1. Tīrākais izmisums. Ar ilgtermiņa aprēķinu maz sakara. Laikam lielajām kompānijām sāk aptrūkties nauda un laiks, lai sakautu ak ļaunos pirātus. Pievienojot pagājušā gada lielos mūzikas notikumus, kad daudz mūzikas tika izlaista pa taisno, apejot ierakstu kompanijas un iegūstot daudz lielāku piķi nekā ikdienā grupa saņem par ierakstu, ir skaidrs, ka ar laiku RIAA nomirs dabiskā nāvē. Šī ir agonija.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s