Izlaists KDE 4.3

Paguvu jau nokavēt. 4 augustā izlaists KDE 4.3. Šoreiz gan KDE džeki palaida nedaudz pa vaļīgu un uzaisīja summer in trunk mēnesi pirms laidiena un rezultātā laidiens nokavējās par 1 nedēļu – tieši tas ko openBSD džeki teica ka nevajag darīt.

Bet nu nav ko gausties. Rezultātā ir sanākusi līdz šim labākā KDE 4 sērijas versija. Lietoju regulāri jau kopš pirmās betas un viss stabils un foršs. GUI vēl varētu vēl šur tur pieslīpēt, bet pa lielam viss strādā, ātrums labs, atmiņu neēd daudz, jaunā Air tēma smukum smuka.

Lielu jaunumu šajā versijā nav daudz, galvenokārt lietojamības uzlabojumi un smukumi. Manās acīs gan viss nobāl tā priekšā, ka beidzot katrai darbvirsmai var salikt savus sīkrīkus. Otrajā vietā – Ark beidzot spēj kā pienākas atspiest manus arhīvus :). Urrā!

Tagad tikai jāsagaida līdz iepakotāji padarīs savu darbiņu un jaunais KDE kļūs pilnvērtīgi lietojams galvenajās distribūcijās.  Ar Arch linux bij tā – jo tuvāk relīzei jo salauztākas pakas varēja dabūt. Jānogaida kāds mēnesis un tad varēsim spriest par distribūciju roku taisnumu.

PS: Firefox 3.5.2 šķiet vairs nav problēmu ar WordPress.

Advertisements

3 thoughts on “Izlaists KDE 4.3

  1. KDE 4 uz FBSD: pilnīgs sūds, jo jaunā versija ir bagaina. Īpaši jāpiemin kļūda qt4-dbus pakotnē un kļūda ar qt4-phonon konfliktu ar phonon pakotni. Nu nevar laist tādus pusceptus jauninājumus ārā. 😦

    • Lietoju 4.2 uz EEEpc + Ubuntu, ar networkmanageri nav bijušas nekādas problēmas. Lietoju noklusēto tīka sīkrīku, Wireless un wired tīkls strādā bez problēmām. Wireless paroles arī atcerās. VPN gan neesmu mēģinājis lietot un uz 4.3 būs tipa “smukāks“.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s