HTC Hero softa atjauninājums

Lielākais mīnuss ko visi min HTC hero ir saskarnes bremzīgums. HTC džeki nosolījās to labot un to arī ir noturējuši un izlaiduši softa atjauninājumu, kas telefonu padara atsaucīgāku.

Tā nu vakar uzliku šo jauninājumu un jāsaka efekts ir pamatīgs. Telefona atsaucība ir citā līmenī. Vienīgi HTC atjaunināšanas softs sagādāja zināmas grūtības. Darbojas tikai no Windows, ar pirmo reizi kautkas apkārās, tāpat uz Windows 2003 server draiverus neparko negribēja instalēt.  Derētu viņiem tomēr ieviest atjaunināšanu caur WiFi.

Daļēji par šo uzlabojumu būs jāpateicas arī Konam, jo kā nekā viņa procesora plānotājs BFS tika iekļauts Android kodolā.

Cheers!

Advertisements

2 thoughts on “HTC Hero softa atjauninājums

  1. Nu pa lielam esmu apmierināts. Ir reāli labs socializēšanās atbalsts – epasts- google talks, twitter, utt. Labi sadzīvo ar Linux.

    No otras puses pa stūriem diezgan naudz negludumi manāmi, pamatā tādā veidā ka interfeiss varēja būt labāk nogludināts.
    Un jā, baterija arī nav spīdoša. Daudzmaz aktīvi lietojot citām lietām ne tikai zvaniem, dienas beigās ir jālādē.

    Vēl manā skatījumā ir viens liels Ardroid pluss – jebkurā brīdī varu pārflašot softu uz kādu no alternatīvajām distribūcijām. Un pirmajā brīdī kad HTC nolaidīs gurķi to arī darīšu.

    Tāpēc vairāk skatos uz šo aparātu kā general purpose mobile device. Un kā tāds viņš ir labs, daudz operatīvās, saprātīgi ātrs procesors, praktiski visi pieejamie pričendāļi, USB ieeja, normālais austiņu caurums. Vēl tikai prasītos USB master, kā tas bija moko un tv-out ;).

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s